ПРАВИЛА

ОСНОВНІ ПРАВИЛА

 в репетиційному просторі PRO REC

 

Шановні музиканти та відвідувачі репетиційного простору PRO REC . Резервуючи кімнату Ви погоджуєтеся зі встановленими правилами та з Публічною Угодою.

1 ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА.

1.1. Просимо від вас своєчасно приходити і звільняти репетиційну кімнату. Кімната повинна бути звільнена музикантами за 5 хвилин до закінчення репетиційного часу.

1.2. На репетицію необхідно приходити вчасно, якщо Ви спізнюєтеся, зателефонуйте і попередьте.

1.3. Будь-яку їжу чи напої приносити репетиційні кімнати заборонено.

1.4. Забороняється курити у всіх приміщеннях репетиційного музичного простору PROREC, крім спеціально відведеного місця «на вулиці».

1.5. Забороняється перебувати в репетиційному просторі PRO REC в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, проявляти агресію, погрожувати, застосовувати фізичну силу по відношенню до працівників та/або третіх осіб. Штраф за розпивання алкогольних напоїв у репетиційних кімнатах – 300 грн. Розпивання алкоголю, а також вживання їжі чи напоїв можливе виключно на кухні та релакс зоні з попередньою домовленістю з адміністрацією репетиційного простору.

1.6. Забороняється порушувати громадський порядок та використовувати нецензурну лексику.

1.7. Використовувати репетиційне обладнання в якості підставок для розміщення особистих речей. Всі особисті речі розміщувати тільки на вішалці або стільцях.

1.8. Про речі, залишені іншими клієнтами необхідно повідомляти адміністратора.

1.9. Працівник репетиційного простору має право заходити у будь яке приміщення у будь який час.

2 ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ОБЛАДНАННЯ.

2.1. Під час репетицій необхідно дбайливо ставитися до обладнання, якщо у Вас виникають питання по комутації або комплектації залу зверніться до адміністратора.

2.2. При виниклі несправності негайно повідомте адміністратора.

2.3. Забороняється Підключати інструменти до апаратури у включеному стані (перед включенням необхідно ручку загальної гучності вивести на мінімум).

2.4. Перенавантажувати по гучності музичне обладнання.

2.5. Грати чи проводити саунд чек при відкритих дверях.

2.6. Клієнти зобов’язані повідомити адміністратора про наявні неполадки в роботі устаткування, непрацюючому обладнанні, як тільки це виявилося чи трапилося.

2.7. Ніколи не використовувати пошкоджені комутаційні кабелі.

2.8. Орендовані музичні інструменти (в тому числі комплекти тарілок) здаються для перевірки після репетиції особисто адміністратору.

2.9. До уваги барабанщиків! Після репетиції барабанну установку і стійки необхідно залишити в зібраному вигляді та на своїх місцях.

3 ПРАВИЛА ЗАМОВЛЕННЯ, СКАСУВАННЯ ЧИ ПЕРЕНЕСЕННЯ РЕЗЕРВУ (РЕПЕТИЦІЇ).

3.1. У репетиційному просторі PRO REC бронювання репетицій безкоштовне.

3.2 Замовлення приймаються за телефонами 067 90 100 75, 073 90 100 75, 044 45 900 75 та на вайбер 067 90 100 75  з 10:00 до 23:00.

3.3. Резервування нічного часу можливе за умови резерву кімнати на всю ніч з 0:00 до 08:00.

3.4. Про скасування та/або перенесення броні повідомляти за 48 годин.

3.5. Скасування та/або перенесення броні менше ніж 48 годин стягується 50% плати.

3.6. Скасування та/або перенесення броні менше ніж 24 години вважається наданою послугою, а отже Клієнт повинен сплатити її 100% вартість.

3.7. Клієнт який не сплатив за бронь, в тому числі невикористану, може бути внесений до чорного списку репетиційних баз.

4 ПРАВИЛА КОМПЕНСАЦІЇ ТА ШТРАФИ.

4.1. Обов’язково перевіряти справність та працездатність апарату на початку вашої репетиції і по завершенню.

4.2. Про поломки обладнання, про тріщини на барабанних тарілках, про пробиті і тріснуті пластики тощо негайно повідомляти адміністратора репетиційної бази.

4.3. За всіма питаннями налаштування музичного обладнання та барабанної установки також необхідно звертатися до адміністратора PRO REC, інакше вся відповідальність за поломку апаратури лягає на вас.

4.4. Якщо в результаті вашої недбалості і некоректного використання нашого музичного обладнання виникає поломка або несправність будь-якого роду, то можливі декілька варіантів вирішення проблеми:

— Ви купуєте зіпсовану вами річ за ринковою вартістю нової, і стаєте її повноправним володарем;

— Ви оплачуєте ремонт даного музичного обладнання, а також компенсуєте простій кімнати на час ремонту, якщо без даного обладнання ця кімната не може функціонувати;

— Ви залишаєте залог будь-яке Ваше майно (еквівалентом вартості пошкодженого) до повернення компенсації. В цей час нараховуватиметься сума у вигляді простою даної кімнати, якщо без даного обладнання ця кімната не може функціонувати.

Ми впевнені, що ви оціните всі переваги роботи з нами, а також візьмете до уваги правила, яким ми слідуємо і наше взаємне співробітництво буде довгим і результативним!

Адміністратор є відповідальною особою. Законні вимоги адміністратора в частині виконання цих правил повинні виконуватися клієнтами і гостями в обов’язковому порядку. 

P.S. За залишені або забуті речі адміністрація репетиційної бази відповідальності не несе

Публічний договір

про надання послуг репетиційного простору PROREC

 

М. Київ                                                                                                                                                                                                                            02 січня 2018

Фізична особа-підприємець, Данилейко Данило Володимирович ,номер запису в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців- 2 066 000 0000 045965  , код ЄДРПОУ 3109903035, цим документом  пропонує будь-якій правоздатній та дієздатній особі, чия воля буде виражена ним особисто, (надалі за текстом – «Замовник»/»Клієнт») акцептувати цю Публічну оферту (укласти Договір) згідно з Цивільним Кодексом України.

У даному Договорі терміни використовуються у наступному значенні.

Договір — договір про надання послуг в репетиційному просторі та студії звукозапису «PRO REC» укладений між Виконавцем та Замовником на умовах вказаних у Публічній пропозиції.

Публічна пропозиція – розміщена на інформаційних стендах, в репетиційному просторі та студії звукозапису «PRO REC»  або на веб-сайті: http://pro-rec.event-pro.com.ua тексту Договору, який Виконавець зобов’язується  укласти з фізичною особою на умовах викладених у цьому Договору.

Виконавець- Фізична особа-підприємець, Данилейко Данило Володимирович ,номер запису в Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців- 2 066 000 0000 045965   ,код ЄДРПОУ 3109903035 — , банківський рахунок №26003581375 в АТ «Райфайзен Банк АВАЛЬ» м. Київ, МФО банку 380805.

Замовник(Клієнт) — правоздатна та дієздатна фізична особа, що акцентувала Договір ,ознайомлена  з Правилами Репетиційного простору PRO REC, Правилами техніки безпеки та зобов’язується їх дотримуватись та надала згоду на обробку своїх персональних даних.

Репетиційний простір «PRO REC» надалі PRO REC поєднує в собі репетиційний простір, студію звукозапису, музичну студію та має у влосності/оренді нежитлового приміщення, обладнане музичним обладнанням, меблями, музичними інструментами ,обладнанням для звукозапису, тощо, перелік та адреса якого зазначено на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua,

Матеріально-технічна база — окремі частини приміщення в яких розташовано репетиційний простір : 5 кімнат, хол, кухня, санвузол та прилеглі території загального користування. Перелік музичного обладнання мікшерні пульти, звукові колонки, комбопідсилювачі, мікрофони, клавішні інструменти, тощо.

Клубна картка – пластикова картка, яка надається Клієнтові на підставі укладеного з Виконавцем Публічного договору про надання послуг репетиційного простору PRO REC, що ідентифікує особу як замовника послуг та є привілейованою перепусткою до репетиційного простору PRO REC.

Абонемент – надається Клієнту на підставі підписання Публічного договору про надання послуг репетиційного простору, що ідентифікує особу як Замовника Послуг є перепусткою для користування репетиційним простором PRO REC протягом замовлених ним годин.

Прайс-лист — письмовий документ, який містить у собі перелік та вартість відповідних послуг, предметів, а також розмір фінансових(штрафних) санкцій, які діють у репетиційному просторі та можуть бути застосовані до порушника цього Договору.

Гість репетиційного простору – будь-яка особа, яка не є Замовником  або працівником репетиційного простору PRO REC.

Працівники репетиційного простору  —  фізичні особи, які перебувають у трудових відносинах  з Виконавцем або з репетиційним простором PRO REC або представляють його інтереси у відповідності до чинного законодавства України.

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Цей Договір визначає умови відповідно ст. Цивільного кодексу України та є офіційною публічною офертою Виконавця, щодо надання послуг в репетиційному просторі «PRO REС», адресованою будь-якій працездатній та дієздатній фізичній особі, для можливості провидити репетиції, навчання музики та інших мистецтв, звуко/відеозапису, фотографування та користування матеріально-технічною базою «PRO REC». Надалі по тексту Договору Виконавець та Замовник разом називаються Сторони, а кожен окремо Сторона.

1.2. У репетиційному просторі «PRO REС» діють правила (далі- «Правила»), які визначені у Додатку №1 до цього Договору і виконання яких є обов’язковим для Сторін.

2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. За цим Договором  Виконавець надає Замовникові послуги репетиційного музичного простору (далі за текстом – «Послуги») у «PRO REC» у порядку та на умовах передбачених цим Договором та додатками до нього, а Замовник зобов’язується  сплатити Виконавцеві кошти за Послуги, дотримуватись вимог Договору та усіх додатків до нього. Усі додатки до Договору (Правила репетиційного простору «PRO REC», Правила техніки безпеки, тощо) є невід’ємною його частиною та мають рівну з даним Договором юридичну силу.

  1. ПОРЯДОК УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

3.1. Згідно статті Цивільного кодексу України даний Договір являється публічним договором

3.2. Публікація Виконавцем тексту Публічної пропозиції та розміщення тексту Публічної пропозиції на інформаційних стендах репетиційного простору «PRO REС» або на веб-сайті — http://pro-rec.event-pro.com.ua є  пропозицією Виконавця до необмеженого кола правоздатних та дієздатних фізичних осіб укласти Договір на умовах викладених у тексті Публічної пропозиції.

3.2. Договір вважається укладеним, а згода з усіма умовами даного Договору , в тому числі з умовами оплати, надання та отримання послуг вважається прийнята, з моменту, якщо:

3.2.1. Клієнт вибрав опцію «Згоден з умовами Публічного Договору» на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua.

3.2.2. Клієнт фактично отримує Послугу. В такому випадку Клієнт репетиційного простору розуміє і погоджується з тим, що Виконавець буде розцінювати факт отримання послуги, як згоду з усіма умовами даного Договору з відповідного моменту часу.

3.2.3. Клієнт оплатив Послугу. В такому випадку отримувач послуги розуміє та погоджується з тим, що Виконавець буде розцінювати факт оплати послуги, яка згоду з усіма умовами даного Договору з відповідного моменту часу.

3.3. Фізична особа , яка прийняла пропозицію Виконавця укласти Договір підтверджує, що вона до укладення Договору ознайомилась з умовами Публічної пропозиції, Правилами репетиційного простору «PRO REC», прайс-листом, Правилами техніки безпеки і свідомо без жодного примусу уклали цей Договір.

  1. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ ТА ЇХ ОБСЯГИ

4.1. За цим договором Виконавець надає Послуги в репетиційному просторі «PRO REС» згідно категорії обраної Клієнтом. Це може бути як одноразове відвідування або абонемент, який надає можливість здійснити оплату одноразово та відвідувати репетиційний простір протягом заброньованих годин. Виконавець надає Клієнту Послуги за переліком , який відповідає  його замовленню, обсяг та види послуг яких наведено на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua. Вартість послуг за цим Договором визначається прайс-листом , який розміщено на інформаційному стенді «PRO REС», веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua та інших оголошеннях, з якими Клієнт може ознайомитися. Розрахунок за Договором проводиться в національній валюті, у готівковій або безготівковій формі.

4.2. Абонемент має визначений термін використання, який забезпечує за Клієнтом вільне використання репетиційного простору PRO REC в заброньованій ним кімнаті, яка попередньо оплачена.

4.3. Абонемент купується на кожну кімнату , яка має певний перелік музичного обладнання окремо. Строк дії абонементу мінімум 16 годин за календарний місяць, в заброньований час, з дня оплати. Вартість кімнати описана на веб-сайті та на інформаційному стенді репетиційного простору «PRO REС».

4.4. У разі закінчення строку абонементу ,вважається, що Послуги Замовника спожиті, а Виконавець вважається таким що надав Послуги належним чином у повному обсязі.

4.5 Години відвідування репетиційного простору «PRO REC» Замовником встановлюються відповідно до розкладу роботи «PRO REC» з урахуванням замовленою ним послугою у відповідний час та у відповідній кімнаті.

4.6 . Репетиційний простір залишає за собою право змінювати свій розклад відвідування репетиційного простору «PRO REC». Про будь-які зміни в своєму розкладі, Виконавець повинен заздалегідь попереджати Клієнта. У той же час Клієнт має право відміняти та /або переносити заброньовану ним послугу у запланований час та у відповідній кімнаті не пізніше ніж за 48 години. В такому разі клієнт не сплачує ніяких штрафних санкцій. В разі перенесення або відміни репетиції не пізніше ніж за 24 годин Клієнт сплачує 50% від вартості замовлення. Якщо Клієнт відміняє та /або переносить замовлення менше ніж за 24 години, то таке замовлення вважається виконаним з боку Виконавця, а Замовник (Клієнт) повинен оплатити його 100% вартість. У разі відмови сплачувати надані послуги Виконавець має право занести Замовника (Клієнта) до «чорного списку) та без пояснень не надавати послуги репетиційного простору «PRO REC».

4.7.  «PRO REC» як репетиційний простір зобов’язується попереджати Замовника (Клієнта) про будь-які зміни в розкладі або роботі репетиційного простору на веб-сайті репетиційного простору та на інформаційному стенді, окрім випадків які не залежать від волі Виконавця. Такі питання вирішуються під час телефонного зв’язку з самими Клієнтом.

4.8. Якщо замовлення було відмінено чи перенесено з боку Виконавця, Виконавець зобов’язаний за вимогою Клієнта відшкодувати не надану Послугу шляхом безоплатного надання такої ж послуги в інший, вибраний Клієнтом, час.

4.9. Усі додаткові послуги сплачуються Замовником згідно прайс-листа.

  1. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

5.1. Вартість Послуг за цим Договором визначається прайс-листом, що відповідає категорії обраної Клієнтом, який розміщено на інформаційному стенді репетиційного простору «PRO REC» або на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua.

5.2.  Для отримання Послуги за даним Договором  Клієнт повністю її оплачує відповідно до обраної послуги репетиційного простору «PRO REC» .

5.3. Оплата Послуг виконується шляхом передачі грошових коштів з рук Замовника в руки адміністратора або через перерахування на банківську картку номер якої надає адміністратор.

5.4.У випадку оплати вартості Послуг за допомогою платіжних засобів, Клієнт вважається таким, що виконав зобов’язання з оплати, з моменту надходження коштів у сумі, за обрану послугу на рахунок платіжних засобів.

5.5. Кошти , сплачені Клієнтом у відповідності до ст.5  цього Договору, поверненню не підлягають. Винятком з цього правила може бути лише п. 6.2.5. ст. 6 цього Договору.

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

6.1. Виконавець зобовязаний:

6.1.1. На підтвердження права Замовника відвідувати репетиційний простір «PRO REC»;

6.1.2. Забезпечити надання Замовникові можливість користуватися майном репетиційного простору «PRO REC» у порядку  передбаченому цим Договором та Правилами;

6.1.3. Сприяти утримання репетиційного простору «PRO REC» у належному санітарно-гігієнічному стані;

6.1.4. Забезпечити належне функціонування обладнання та інструментів, а також допоміжних побутових приміщень призначених для користування Замовником;

6.1.5. Вимагати від Замовника дотримання вимог цього Договору, Додатків до нього та Правил.

6.2. Виконавець має право:

6.2.1 Вимагати від Замовника сплати вартості Послуг відповідно до обраної категорії згідно прайс-листа Виконавця, а також вартості додаткових послуг;

6.2.2. Вимагати від Замовника дотримання усіх вимог цього Договору, Додатків до нього та Правил;

6.2.3. Зробити зауваження Замовнику у разі порушення ним Договору, додатків до нього та/ чи Правил, вказати на підстави такого порушення і скласти Акт про порушення Замовника Договору, або Акт про факт нанесення шкоди майна( надалі разом –«Акти»). Акти мають бути складені комісією у складі не менш ніж 1 (однієї) уповноваженої особи репетиційного простору та 2(двох) незалежних осіб. У разі якщо Замовник відмовився від написання Актів,  Акти вважаються дійсними за умов дотримання процедури їх складання , передбаченої даним пунктом. З моменту набрання чинності Актів, тобто з моменту їх підписання комісією , Замовник несе відповідальність, у тому числі, але не виключно ,матеріальну, передбачену даним Договором, Правилами та чинним законодавством України. У разі якщо порушення сталось 1 (один) і більше разів ( в залежності від тяжкості порушення , що встановлюється за особистим переконанням Виконавця) – позбавити права відвідувати репетиційний простір «PRO REC» без повернення Замовнику грошових коштів, сплачених за цим Договором;

6.2.4. Не допускати Замовника приміщення репетиційного простору до музичних інструментів, якщо працівники репетиційної бази мають підстави вважати, що останній перебуває у стані алкогольного сп’яніння , або під впливом будь якої наркотичної речовини, або під дією медичних препаратів, якщо це впливає на поведінку ,реакцію і свідомість Замовника, і якщо обставини, перелічені у цьому пункті Договору, є очевидними для співробітників репетиційного простору «PRO REC»;

6.2.5 На власний розсуд відмовити фізичній особі в укладенні Договору, або ініціювати припинення надання Послуг Замовникові, про що повідомити останнього та, за наявності підстав, вжити заходів щодо повернення йому коштів за невикористані послуги, у порядку передбаченому цим Договором. У випадку припинення надання Послуг Замовникові з підстав порушення останнім умов цього Договору та Додатків до нього чи Правил, кошти за невикористані Послуги Замовнику не повертаються;

6.2.6. В односторонньому порядку вносити зміни в будь-який час на свій розсуд до даної Оферти, Правил, Прайс-листа, тощо. Такі зміни набирають чинності з часу розміщення зміненого тексту на інформативному стенді репетиційного простору «PRO REC» та/або на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua. Замовник погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти, спричиняє внесення таких змін до Договору, і такі зміни до Договору набирають чинності одночасно із внесенням змін в Оферті;

6.2.7. Змінювати діючий розклад групових занять в односторонньому порядку, додавати або видаляти заняття з оповіщенням про це шляхом вивішування нових розкладів на інформаційних стендах та/або на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua;

6.2.8. Без попереднього сповіщення встановлювати і скасовувати різноманітні знижки, маркетингові акції, пільги, засновувати дисконтні програми, змінювати прайс-лист;

6.2.9. Обмежувати використання будь-якого обладнання для проведення профілактичної або ремонтної роботи з ним, в тому числі ремонту за межами репетиційного простору «PRO REC»,  без відшкодування частини коштів Замовникові;

6.2.10. Здійснювати фото, відео та аудіо нагляд у приміщеннях репетиційного простору та прилеглій території ,а також фото, відео та аудіо дій Персоналу та відвідувачів репетиційного простору ,без окремої згоди останніх( з урахуванням норм моралі та етики). Використовувати результати фото, відео та аудіо фіксації за власним бажанням у відповідності до чинного законодавства України ( у т.ч. як докази у будь-яких спірних питаннях);

6.2.11.  Інші права передбачені цим Договором та законодавством України.

6.3. Замовник зобовязується :

6.3.1. Завчасно та у повному обсязі оплатити вартість Послуг за цим Договором (у т.ч. додаткових), які передбачені прайс-листом;

6.3.2. Повідомити співробітникам репетиційного простору «PRO REC» достовірну інформацію щодо анкетних та контактних даних (ПІП, № телефону, віку, тощо);

6.3.3. Відвідувати репетиційний простір «PRO REC» в межах його робочого часу згідно з графіком його роботи;

6.3.4. Використовувати абонемент згідно строку його дії, після закінчення, за бажанням, вчасно його поновлювати;

6.3.5. Не передавати абонемент іншим гуртам або музикантам для використання репетиційного простору;

6.3.6.  Охайно та дбайливо ставитися до обладнання ,додаткових музичних інструментів та іншого майна  «PRO REC»;

6.3.7. Самостійно стежити за своїми речами та не залишати їх без нагляду;

6.3.8. Нести відповідальність, матеріальну та/або нематеріальну за шкоду нанесену майну репетиційного простору;

6.3.9. Дотримуватись умов цього Договору, додатків до нього, загальноприйнятих правил етики, культури спілкування та норм чинного законодавства України.

6.4 Замовник має право:

6.4.1. Отримувати Послуги у порядку та на умовах передбачених цим Договором, Правилами репетиційного простору «PRO REC» та послуги, що їх обрав Замовник;

6.4.2. Користуватись додатковими послугами ,згідно прайс-листа;

6.4.3. Вимагати від Виконавця виконувати його обов’язки за цим Договором;

6.4.4. Отримувати будь-яку інформацію щодо діяльності «PRO REC», яка не вважається конфіденційною;

6.4.5. На досудове та максимально повне врегулювання спірних питань, які можуть виникнути під час виконання цього Договору, і вжити всіх можливих досудових заходів для вирішення порушених питань;

6.4.5. Під час споживання Послуг отримувати допомогу (консультування) фахівців які володіють певними знаннями та навичками.

  1. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

7.1. Додаткові послуги не входять до Послуг, надання яких передбачено прайс-листом. Додаткові послуги надаються Клієнту за додаткову оплату. В приміщенні репетиційного простору «PRO REC» додаткові послуги надаються окремими суб’єктами підприємницької діяльності (далі – «Партнери»), з якими у репетиційного простору «PRO REC» або Виконавця існують договірні відносини. Додаткові послуги надаються за окрему оплату. Додаткові послуги надаються лише за умови здійснення 100% (сто відсоткової) авансової оплати їх вартості згідно з діючим Прайс-листом. У випадку відсутності у Клієнта коштів така послуга може надаватися за рахунок авансового платежу (вразі якщо такий платіж був здійснений) Перелік таких додаткових послуг (за умови наявності таких послуг у репетиційного простору «PRO REC» ) не є вичерпним та включає в себе, в тому числі, але не виключно:

7.1.1. Налаштування звуку (саунд-чек) перед репетицією;

7.1.2. Запис репетиції;

7.1.3. Консультація (майстер-клас) музичного тренера;

7.1.4. Використання музичного інструменту чи будь якого додаткового обладнання яке не є у переліку в даній кімнаті (за виключенням комутаційних шнурів, мікрофонів та мікрофонних стійок);

7.1.5. Зберігання музичного інструменту та/або обладнання у спеціально відведеному місці;

7.1.6. Приготування чаю чи кави;

7.1.7. Інші види додаткових послуг.

7.2. Репетиційний простір «PRO REC» не несе відповідальності за неякісне та неправильне надання додаткових послуг, та за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок неякісного надання таких послуг.

7.3. Репетиційний простір «PRO REC» та Виконавець не приймає від Замовника плати за додаткові послуги, за умови що він не надає їх безпосередньо.

7.4. Репетиційний простір «PRO REC» та Виконавець не регулює та не контролює відносини та зобов’язання третіх осіб, що надають додаткові послуги Замовнику. Виконавець не несе відповідальності за порушення третіми особами, що надають додаткові послуги норм чинного законодавства України.

  1. СТРОК ДІЇІ ДОГОВОРУ

8.1. Цей Договір набирає чинності з моменту визначеному в п. 3.2. Договору, при цьому зобов’язання Виконавця щодо надання Послуг Клієнтові виникають з моменту оплати послуги, та діє до останнього дня строку дії відповідного замовлення.

8.2. Договір вважається пролонгованим у випадку продовження/поновлення Замовником відповідного замовлення вибраної ним категорії. Кількість пролонгувань необмежена.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

9.1. Усі спори, що можуть виникнути у звязку з виконанням цього Договору чи пов’язані з ним, вирішуються шляхом конструктивних переговорів між Сторонами або їхніми представниками. Якщо спір не можливо вирішити шляхом переговорів протягом тридцяти календарних днів, він вирішується у судовому порядку, визначеному чинним законодавством України.

9.2. За порушення умов цього Договору Сторони несуть відповідальність, встановлену цим Договором та чинним законодавством України.

9.3. Виконавець не несе ніякої відповідальності за будь-які негативні наслідки, що можуть мати місце при отриманні Замовником Послуг, у т.ч. пов’язані зі станом здоров’я, якщо такі стались не з вини Виконавця.

9.4. Виконавець не несе відповідальності за дії та /або бездіяльність третіх осіб, які не є його працівниками.

9.5. Виконавець не несе відповідальності за незручності у отриманні Замовником Послуг (у т.ч. з технічних причин), які стались не з вини Виконавця, або які останній не міг передбачити.

9.6. Виконавець не несе жодної відповідальності за будь-які пошкодження, псування, забруднення майна (особистих речей, елементів одягу, власного обладнання, тощо) Замовника.

  1. ЗАВЕРШАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1 Інформація вважається доведеною до відома Замовника якщо вона розмішена на інформаційному стенді (куточку споживача) Репетиційний простір «PRO REC» та/або на веб-сайті http://pro-rec.event-pro.com.ua.

10.2. Замовивши Послугу та пройшовши процедуру реєстрації Замовник заявляє, що він перебуває при здоровому розумі та ясній пам’яті, діє добровільно, свідомо та розумно, без впливу обману, помилки, без будь-якого примусу, як фізичного так і психологічного, розуміє значення своїх дій та їх правові і фактичні наслідки та усвідомлює, що факт укладення цього Договору означає що: а) Замовник свідомо погоджується на всі умови Договору; б) стан здоров’я Замовника дозволяє йому споживати послуги у відповідності до цього Договору; в) він добровільно бере на себе відповідальність за можливі травми чи інші ушкодження його здоров’ю, отримані внаслідок використання обладнання; г) свідомо звільняє Виконавця від будь-якої відповідальності за можливі нещасні випадки, які можуть трапитись з ним на території репетиційного простору «PRO REC»; д) На виконання Закону України «Про захист персональних даних», укладенням цього Договору, Замовник надає згоду Виконавцю на внесення, зберігання та обробку своїх персональних даних, на здійснення дій з персональними даними які пов’язані зі збиранням, реалізацією, накопиченням, зберіганням, узагальненням, зміною, використанням і поширенням, знеособленням, знищенням відомостей щодо Замовника; е) він несе повну відповідальність за правильність вказаних персональних даних, зобов’язується своєчасно повідомити Виконавця про їх зміну, а у разі неповідомлення, усвідомлює ризик настання пов’язаних з цим несприятливих наслідків.

10.3. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов’язані з ним, у тому числі пов’язані з дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регулюються цим Договором та відповідними нормами чинного законодавства України, а також звичаями ділового обороту, які застосовуються до таких правовідносин на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.

10.4. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою.

10.5. Усі додатки до Договору є невід’ємною його частиною та мають рівну з даним Договором юридичну силу.

10.6. Питання не урегульовані даним Договором регулюються чинним законодавством України.

Виконавець: Фізична Особа Підприємець Данилейко Д. В. ______________ МП