АКЦІЇ ЗНИЖКИ

Пропонуємо:

На першу репетицію надається 50% знижка. При цьому повинно бути замовлено не менше 2 годин (тобто за перші 2 години репетиції ви платите половину вартості). Не розповсюджується на нічний час.

Також діє промо-акція «2 в 1». Це означає, що ви можете повністю оплатити першу репетицію (не менше 2 год), і отримати ще одну 2-годинну репетицію безкоштовно(не розповсюджується на нічний час та топ час). Цю репетицію ви повинні використовувати протягом місяця.

Таким чином ви можете вибрати: а) або 50% знижку на першу репетицію; б) або повну її оплату, і другу репетицію в подарунок.

Одночасно ці пропозиції не діють.

Також пропонуємо:

ГАРЯЧА РЕПЕТИЦІЯ 🔥🔥🔥При замовленні репетиції за 2 години до початку знижка 20 грн з кожної години!!!(для ORANGE ROOM 10 грн.);

«Сьогодні на сьогодні» — знижка 10 грн з кожної години, якщо замовлення здійснювалося в день репетиції (для кімнати ORANGE ROOM знижка 5 грн з кожної години).

Ще знижки? будь ласка!

***Місячний абонемент Місячний, або річний абонемент дає можливість зекономити до 15% на оплаті за репетиції, за умови не менше 4 годин репетицій на тиждень. Це означає що Вам потрібно замовити 16 годин репетицій на місяць.

Місячний абонемент light Місячний, дає можливість зекономити до 10% на оплаті за репетиції, за умови не менше 2 годин репетицій на тиждень. Це означає що Вам потрібно замовити 8 годин репетицій на місяць.

Подарункові сертифікати Ви можете подарувати вашому улюбленому співаку чи гурту подарунковий сертифікат на суму 100 грн., 200 грн., чи 500 грн. які можливо використати у будь-який час. 

Клубна картка Клубна карта дає можливість накопичувати до 10% знижки, які можна буде використовувати для подальших репетицій (кожна 20 година репетиції = 1%).** (в розробці).**

** Дані знижки не сумуються.

Акція Приведи друга Приведи 5 гуртів або музикантів на пробну репетицію та отримай 2 годинну репетицію в подарунок (дана пропозиція не розповсюджується на «прайм тайм).

Акція РЕПОСТ Отримай до 50% знижки на одну репетицію за репост в соц мережах. Що потрібно зробити? Постав вподобайку, зроби перепост, постав #PROREC в усіх соцмережах, зроби прінтскріни та надішли нам на пошту. Твій бонус наздожене тебе)