АКЦІЇ ЗНИЖКИ

Пропонуємо:

На першу репетицію надається 50% знижка. При цьому повинно бути замовлено не менше 2 годин (не розповсюджується на нічний час).

Також діє промо-акція “2 в 1”. Це означає, що ви можете повністю оплатити першу репетицію (не менше 2 год), і отримати ще одну 2-годинну репетицію безкоштовно(не розповсюджується на нічний час). Цю репетицію ви повинні використовувати протягом місяця.

Таким чином ви можете вибрати: а) або 50% знижку на першу репетицію; б) або повну її оплату, і другу репетицію в подарунок.

Одночасно ці пропозиції не діють.

Також пропонуємо:

“Сьогодні на сьогодні” – знижка 10 грн з кожної години, якщо замовлення здійснювалося в день репетиції(для кімнати ORANGE ROOM знижка 5 грн з кожної години); *

“Одиночна репетиція” – знижка 10 грн з кожної години для музикантів, які займаються самостійно (дана пропозиція не розповсюджується на ORANGE ROOM); *

* Дані знижки можуть підсумовуватися.

Ще знижки? будь ласка!

Подарункові сертифікати Ви можете подарувати вашому улюбленому співаку чи гурту подарунковий сертифікат на суму 100 грн., 200 грн., чи 500 грн. які можливо використати у будь-який час. (в розробці)

Клубна картка Клубна карта дає можливість накопичувати до 10% знижки, які можна буде використовувати для подальших репетицій (кожна 20 година репетиції = 1%).** (в розробці)

Місячний абонемент Місячний, або річний абонемент дає можливість зекономити до 25% на оплаті за репетиції, за умови не менше 4 годин репетицій на тиждень.**

** Дані знижки не сумуються.

Акція Приведи друга Приведи 5 гуртів або музикантів на пробну репетицію та отримай 2 годинну репетиції в подарунок (дана пропозиція не розповсюджується на “прайм тайм).

Акція РЕПОСТ Отримай до 50% знижки на одну репетицію за репост в соц мережах. Що потрібно зробити? Постав вподобайку, зроби перепост, постав #PROREC в усіх соцмережах, зроби прінтскріни та надішли нам на пошту. Твій бонус наздожене тебе)